Březen 2014

DIY: Lip gloss.... or lip balm?

30. března 2014 v 21:20 | S. |  Styl+móda
Ahojte,
dneska mám pro vás DIY. Dneska jsem se poprvé koukla na pinterest a hned mně napadlo co udělám za článek :D...No, ale konec úvodu a jdeme na to :).

Dochází vám vaše oblíbená rtěnka? Nehoďte to za hlavu....Vyrobte si ji z jejího zbytku snadno a rychle...

Doba přípravy: 15 minut
Obtížnost: 1

Potřebujeme:


Starou rtěnku, jelení lůj, kalíšek na uskladněnï nového produktu, párátko nebo lžičku (lepší je párátko) a to je vše...

1. Do kalíšku si odlomíme po kouscích kousek jeleního lůje a trošku rozmícháme


2. K jelenímu lůji přidejte kousek vaší staré rtěnky, ale opět po menších kousíčkách :)...Já ji tam rovnou hodila a udělala jsem to trošínku blbě.3. Nyní jelení lůj a rtěnku smícháme a vznikne nám vaše ještě né uplně hotová staro-nová rtěnka :D
4. Hodíme směs na 2-3 hodiny do ledničky...

5. No a máme hotovo. Můžete si klidně rtěnku užívat déle :). Nebo ji někomu můžete dát :). Sice je méně pigmentovaná, ale je super :D...No tak tedá pá&pác #S.

Quiet, please! #1

16. března 2014 v 20:11 | S.
Ahojte,
mám tady pro Vás pořad, který bude rozdělen na kategorie.

Omluvy
New's
Novinky z blogu
Novinky ze školy
Chystá se
Top's

Přidávat se bude asi 1x za 14 dní a chtěl bych ho psát ve Wordu, aby měl nějaké normální formátování :D. Myslím, že by mohlo být super si neplácat páté přes deváté v jiných článcích.

No a jdu na to.

Omluva

14 dní nepřidávání…Proč?

1. Týden- Musela jsem se učit, protože jsme psali 4 shrnovací testy a totéž bude tento týden. U nás ještě k tomu svítilo slunce a já byla skoro pořád venku. Musela jsem dočíst 100 stránek kvůli soutěže. Přijela mi mamka na 3 dny. A nakonec jsem měla kroužky.

2. Týden- Měli jsme prázdniny a já jela k taťkovi. Chtěla jsem u něho přidávat, ale neměl zrovna internet a tak jsem jezdila za BFF, chodila ven s pejskem a byla s taťkou. Ze čtvrtka na pátek jsem musela spát u sestřenice, která jela po škole ke mně s tetou a strejdou. Odjela dneska ráno a já měla čas teprve dneska :(.

New's

Mám u taťky pejska :).
Zakládám si blog o kosmetice, ale nebojte. Sem budu přidávat častěji , než na ten beauty.
Měla jsem mobil v opravně kvůli gestu :D.

Novinky z blogu

Na blogu se již 2x objevil Yuri povídky a tak jsem ho nahlásila. Určitě jste si někteří všimli, že jsem na něho napsala i opinion on:…

Pro dnešní Quiet, please! To je vše a zatím papá S. :)

Opinion on: yuripovidky.blog.cz

2. března 2014 v 10:16 | S. |  Other
Ahojky,
dneska jeden ze dvou článků. Je to názor na blog yuripovidky.blog.cz... Určitě ho všichni znáte... -_-
Tento blog píše holka, která si přezdívá Yuri a je jí max. 10 let. Všem na blogy píše tento vzkaz:
Fůj, nejhorší blog na světě!!! P.S.: Píšu líp!!! P.P.S.: Otřesný dess!!!
Tak jako první určitě nemám nejhorší blog na světě, protože bych psala s hrubkami (sem tam tady jsou :D), nešlo by zde nic přečíst, protože by to vypadalo nějak takto-> Ahooj jak še dne ska mete
Už chápete? :D.
Jako druhé-Píše líp? Leda tak ve snu samé magorní povídky a patří do psychiatrické léčebny. Její rodiče, by měli vědět co tady na internetu provádí a, alespoň by ji mohli zakázat internet třeba na rok a ona, by možná přestala psát takové komentáře (s tím nepočítám).
Za třetí- Otřesný dess? ať se podívá na její. Opakuje se jí pořád jeden obrázek a má tam napsané ''Můj blog je nejlepší na světě'' ''Ostatní blog jsou trapné!'' Ve vnějším okraji má napsáno nejlepší blog na světě!, ale nejde nic číst. V záhlaví má nějaké japonské mangy nebo co to je, ale rozhodně, ať se slečinka vzpamatuje. My uživatelé blog.cz píšeme blogy, protože nás to baví, píšeme komentáře jak kladné, tak i záporné, ale napíšeme důvod proč. Třeba co by měla zlepšit. Takže Yuri povídky pokud si toto četla, až sem tak se laskavě vzpamatuj. Myslím, že by sis měla změnit dess na toto. ''Můj blog je trapný!'' Ostatní blogy jsou pěkné'' Měla bys se vzpamatovat a začít psát normální komentáře!!''. Ještě tak ke konci. Vytvořila si svého obránce a píše za něj komentáře jmenuje se nějak Jan a dál nevím.

No a co Vy jaký na ní máte názor Vy? Stejný nebo jiný určitě mi ho napište do komentářů a já si ho ráda přečtu :).

Ahoj S.

Diary'S-1. 3. 2014

1. března 2014 v 22:24 | S. |  Kecy
Ahojte,
dneska jsem tu pro Vás nachystla první sobotní diary's...Rovnou se na to vrhnu a nebudu se tu nějak vykecávat :D.

Můj den začal v 7:43, když jsem se vzbudila a další hodinu ležela v posteli. V 9 jsem se chopila tabletu a surfovala po internetu. Po půl hodině jsem se odhodlala vylézt z pokoje a nenápadně se kouknout jestli někdo je v kuchyni :D. Naštěstí nebyl a já šla v klidu na záchod. Po hodince jsem se začala pomalu oblíkat a šla se umýt. Po umytí jsem si četla a vyrušili mně pouze tím, že jsem měla jít na oběď. Hned po obědě jsem oděšla na hřiště, kde jsem byla sama a hodinu :D. Ne nenudila jsem se -_- fotila jsem a točila. Poté jsem odešla za kámoškou. Šli jsme na strom a po půl hodině dovnitř. Šli jsme hrát obě dvě své pouy a já mám konečně lvl 40!!! :D. Poté se to taakto střídalo pořád dokola a skoro v šest jsem jela domů a měla jsem večeři. Po večeři jsem šla na tablet a o půl deváté jsem si začala předělávat skladování kosmetiky :D. No o půl desáté jsem to dodělala a začala psát tento článek :D.

Ano vím není zde hlava ani pata, ale mám dneska úplně totální chaos v aktivitách :D.

Ahoj S.