Weekend vlog 1: 21-23. 1. 2014 ♥

2. února 2014 v 20:57 | S. |  Kecy
Ahojte,
mám tu pro vás víkednový vlog č. 1....Každý měsíc bude jeden, protože vždy odjíždím pryč k taťkovi. Miluju víkendy u taťky, protože se vidím s BFF a jdeme do obchoďáků :D.

Friday

V 13:25 nám skončilo vyučování a já šla na oběd. Potom jsem letěla na bus a ve 14:00 nám jel. Na další zastávce jsem vystoupila a letělaa domů. Hergot co to melu nešla jsem na bus a ani jsem neletěla domů. Šla jsem na oběd a šla se oblíct ještě do staré šatny. Poté jsem šla před školu a kecala se spolužákama než přijedou babička s dědou. Oni mně totiž k taťkovi vezli. V 15 hodin a cca 24 minut jsem dojela do cíle. K taťkovi. Vysadili mně a s taťkou jsme šli ještě na návštěvu. Po asi půl hodině jsme se šli podívat do Rossmannu. Nic jsem nekoupila. Měli tam, ale boží tvářenku od Essence za 30 kč. Chtěla jsem ji koupit, ale nakonec jsem ji nekoupila. Z rossmannu jsme šli do obchodu pro večeři (pizzu). Po 15 minutách cesty jsme došli domů a pustila jsem se do vybalování mého ''maxi'' báglu. Půl hodiny jsem vybalovala a pak jsem šla k TV, protože jsem už byla vyřízená. Večer probíhal normálně. Dívali jsme se na nějaký film myslím, že Harry Potter a, když přišla domů teta ještě jsme povídali a pak jsem šla do pokoje, kde jsem si do půlnoci četla a čekala na taťku :D (ano spal se mnou v pokoji :D a co je na tom :D).

Saturday

Vzhledem k tomu, že jsem slíbila tetě, že ji vzbudím, udělám kávu a namaluju vstávala jsem 6:20, abych se probudila. Tetu jsem budila v 6:30 a říkala, že ji mám nechat ještě do 7:00 spát. Já ji teda nechala spát a vzbudila jsem ji v 7 hodin. Teta odešla, taťka spal do 9 a já se dívala na TV+ byla na FB :3. Když taťka vstal udělala jsem mu kávu a byli jsme do 10 doma. V 10 jsme šli do Rossmannu pro micelárku+ korektor (bude HAUL). Potom jsme šli o pivnice(za strejdou a tetou). Pobyli jsme tam přibližně půl hodiny a poté šli domů dělat kuře. Já se mezi vaření domluvila s BFF kde? v kolik? ap. a asi 4x jsme si zavolaly. Ve 14 hodi jsme měli oběd a spěchali jsme hned na bus, aby nám neujel (taťka jel do IKEY a já za BFF). Lítaly jsme spolu do pěti po obchoďácích a domluvily se, že příště si koupíme v Clair's řetízky BFF (je to srdce, které je na dvě půlky :3). Měli jsme UGO a pak už jsem teda musela kvůli busu a Natka musela taky. Bus mi jel 17:21 a s taťkou jsme teda ještě chvilku čekali. Domů jsme dorazili cca v 18:14 tak nějak a taťka dělal večeři zatím co já se dívala na Simpsonovi (klasikáá) :DD. Od 19 jsme se dívali na zprávy a přišla od tety dcera (spala tam). Tak jsme si zalezli do pokoje kecaly (je starší než já, ale kolik jí je vám neřeknu). Ve 23 hodin jsme šli spát a skončil poslední den z víkendu, kdy jsem něco pořádně dělala :D... :(

Sunday

V Neděli jsem vstávala kolem osmé a šla do kuchyně udělat si snídani (chleba). Nikam už jsme nechodili a já si jen balila, rozloučila se s Kikou (dcera od tety)(ona šla pryč) a dívali jsme se s taťkou na TV. Pomohla jsem taťkovi udělat oběd a poobědě ve 12: 46 jsme jeli na aut.st. (nejmenuje se tak :D). Přibližně v 13:10 tam přišly takové 3 kr*vy a začaly se řechtat jak koně -_- (mně, protože jsem měla krapánek neobvyklý účes :D). Domů jsem přijela nějak 14:47.

Toto byl celý weekend vlog č.1 a určitě ne poslední.

Ahoj Vaše S.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yuripovidky yuripovidky | Web | 2. února 2014 v 21:03 | Reagovat

Fůj, nejhorší blog na světě!!!
P.S.: Píšu líp!!!
P.P.S.: Otřesný dess!!!

2 wrong-world wrong-world | Web | 2. února 2014 v 21:51 | Reagovat

"Přibližně v 13:10 tam přišly takové 3 kr*vy a začaly se řechtat jak koně" xDDD Smejem sa na tom veľmi :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama