Kecying ♥-1

28. února 2014 v 22:01 | S. |  Kecy
Ahojte,
tento článek nebude mít hlavu ani patu :D. No a můžu začít plést páté přes deváté :D...

K tomuto článku si pusťte toto :D:

Ano super píseň co :DD...

No a jdeme rovnou na to:

Na začátek info z mého života co na to říkáte? :D...Mobil už mám zase spravený, což je super a spamuji instagram. V kočičí holce jsem na stránce 204 :). Mám se celkem v poho a dnes jsem domluvila to, že pojedu na tábor a budou úplně luxusní chatky i s kuchyňkou ♥. No, takže se na léto excelentně těším, protože pojedu ještě do kempu :3.

Jak bylo na lyžáku? Na lyžáku bylo suprově. Skončila jsem 1. jak mezi klukama tak i mezi klukama ve 2. družstvu ve, kterém jsem byla, protože jsem na svahu byla poprvé :D. Byli jsme ubytování v 2. patře a celou dobu jsme vykupovali automaty se žvýkačkama. Byli jsme ve výřivce ♥, která byla po 8 km vycházce suprová (bylo to tam i zpátky necelých 14 km :D....Šli jsme totiž dále než jsme měli (samozřejmně jenom tým opozdilců :D). 2x jsem měla marlenku a na pokoji jsme byli 4 :)...Já, kámoška Sabka (o, které uslyšíte hodně :D), kámoška Niky a kámoška Darča :). Jsem ráda za super spolubydlící a byla totální prčááá :D.

Jaké bylo výzo? Suprové a můžete zkusit hádat :D...Samé jedničky :D (kdyby to někoho zajímalo jsem v 6. třídě).

Teď něco co Vás pobaví :DDDDD:


Nevím jak Vy, ale já nejsem na skype fakt nevím co se s YT stalo :D...Nejdříve se mi úplně změní titulní strana a teď tohle :D

Florbal is amazing sport ♥: Dneska jsem měla sportovky a jako obvykle jsme po splnění dvou disciplín šli hrát florbal (vždy vybíráme mezi florbale a fotbalem :D)...Jelikož jsem byla jediná holka byla jsem pro florbal. Nemíním hrát fotbal s jedním 6-ťákem a ostatními, kteří jsou starší (7. a 8.). No tak jsme hráli a nevíte jak mně to začalo totálně bavit! Prostě je to zajímavý, super, nejlepší, sport, který znám :D...

Projektové vyučování-V pondělí mně čeká projektové vyučování (6. hodin pracovat s papírem, lepidlem, barvami, nůžkami ap.)...Bude to zábava až na to, že se bojím, že to dopadne jako před tím (spolužákovi z osmičky, který u nás byl a teď zase bude jsem dala lepidlo do oka, ale omylem :D)

No tak teda dobrou noc S. :3

P.S. I'm going to read
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama