First diary's- 14. 1. 2014

14. ledna 2014 v 21:28 | S. |  Kecy
Ahojte,
Dneskajsem v administraci tento týden poprvé a jak ak koukám téma týdne je Noc. Můžete čekat článek na toto téma.

No a dneska tu mám první deníček. Dneska jsem měla velmi aktivní den, tak rovnou začnem ;)...


Dneska mi den začal 6:25 aneb mým budíčkem při, kterém jsem za 3 minuty stejně zase usla :D. Po druhém probuzení bylo 6:55 a já musela vstávat, protože za 27 minut odcházím z domu. Tak jsem tedy vstala a šla do koupelny. Vyčistila jse si zuby, učesala se a udělala zbytek, protože jsem docela dost nachlazená :(. V 7:10 jsem :-) šla na snídani a měla jsem housku s nutelou (mňam). Po dojezení jsem začala jako obvykle lítat po baráku, protože jsem ústaičně něco neměla. Už je 7: 23 a já odcházím z domu. Na autobusové zastávce jsou jako obvykle už holky a tak si spolu začnem kecat.

Při příjezdu autobusu si zaplatím jízdné a sednu vedle další kamošky ze školy. U zastávky, která je samozřejmně blíž o asi 2 km než od té, kde nastupuju. Po cestě jdu sama, protože kámoška chodí někd vzadu a nestíhám se nachystat, když vzadu jdu taky.

Ve škole jsem asi 7:36 a ve třídě už je kámoška s kámoškou ze sedmičky. Rychle si jdu nachystat věci a kecáme spolu+se navzájem zkoušíme z Dějáku. Školní vyučování přeskočim z toho důvodu, že bychom zde byli týden.

Po škole jdu s kámoškou a ještě jednou kámoškou na zastávku, kde si vyčkáme jen půl hodiny. :D...

Příjdu domů svleču se, odnesu si aktovku do pokoje a jdu ještě do koupelny umýt si obličej a ruce. No a jde se na oběd. Na ten jsem měla karbenátky plněné sýrem s bramborama a kečupem.

No po obědě nachystám knihy a jedeme do knihovny :-) ... Jdu do knihovny si vypůjčit knihy a samozřejmně i nějaké vrátit. No a ještě před knihovnou jdu na místo, kde se mi bylo jrásně. Půjčovna lyžařského náčiní. V únoru totiž jedeme se školou na lyžák.

Když vyřídíme nejduležitější věci jdeme ještě pro lyžařské kalhoty+ svetr :*. Nebojte HAUL bude :D.

No a teď jsem jeli domů. Přijeli jsme cca 16:51... Babička mi udělala čaj a já se šla učit až do 19:38+ teď ještě opakuju

Nyní je 21:18 a já jdu dělat sklapočky. No toto byl tedy můj den..A jaký byl váš..?

Pá S.

P.S. Článek psán na tabletu
P.S.2. Zítra v menu bude co jsem si půjčila a možná budete mít recenzi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama