Leden 2014

FAVOURITE BLOGS: Leden

30. ledna 2014 v 20:59 | S. |  Other
Ahojte,
dneska tu pro vás mám moje 3 nejoblíbenější blogy :). Ano co jsem slíbila. Tento článek bude vždy poslední čtvrtek v měsíci. No a nachvilku odběhnu. Co jste dostali na výzo? Já měla ve všech kolonkách výborný :D.Btw...Taky jsem v šestce -.- :)


Kde jsem k němu přišla? O tomto blogu vím už dlouho :-) . Cca od Srpna roku 2013 a jak? Díky jejímu fanblogu...
Co mně na něm zaujalo? To je jasný články, dess a vůbec vše :*
Hodnocení: Tento blog si určitě zaslouží návštěvnost a jeho adminka Moníí je také super, tak jako tento blog.


Kde jsem k němu přišla? Přímo od adminky Boom. Dozvěděla jsem se o ní přibližne v roce 2012, ale byla ještě na jiném blogu:). No a díky tomu, že ji mám v přátelích na FB řekla jsem o její blog :-) .
Co mně zaujalo? Energie, která z tohoto blogu táhne.
Hodnocení: Určitě mně tento blog ještě dlouho (stejně jako blog předešlý) jen ak neomrzí.

3. krasna-sluhatka.blog.cz

Kde jsem k němu přišla? Na alik.cz...Ano na alíka chodím :*
Co mně zaujalo? Některé články...
Hodncení: dlouho jsem uvažovala no a myslím, že mezi super blogy patří

Páá S.

P.S. A teď uklízet šuplíky :DDD

Diary's- 28. 1. 2013

28. ledna 2014 v 21:23 | S.
Ahojte,
dneska jsem měla super den :)... Nehorázne super.

Začneme tedy vstávání. Vstávala jsem v 6:25 jako obvykle a začala jsem se oblíkat ap.

No šla jsem na snídani na, kterou jsem měla housku s játrovkou. Samozřejmně jako obvykle jsem nestíhala a běhala jsem po bytě jako splašený jelen. No a už jsem tedy šla na zastávku, kde mne čekala Anett. Šli jsem na ''kopec'' díky, kterého došáhneme na střechu zastávky. Pêstujeme tam rampouchy :DDD. No po 5 minutách přijel bus a tak jsme šli a jeli a zase šli :D.

Ve škole jsme měli AJ, ČJ, M, Z, D a TV. Prostě klasika :D...Po poslední hodině (těláku) jsem si šla do převlíkacích šaten pro batoh a s Adri jsme šli do šatny a zachvilku doběhla ještě Sabka, lterá si do šatny hodila věci a chtěla jít na obêd tak jsme se s ní rozloučili a začali dále oblíkat :). Po asi 3 minutách přiletěla celá vysmátá, že na chodbě jsou skřínky do šaten. A tak jsme s Adri říkaly ,,Ti nevěříme''. Tak jsme šli s ní a fakt co říkala skříňky jsou zarohem. Během chvilky letí kolem kluci tak pro ně letíme, že s máme vzít všechny věci z šaten, rprotože jsem vynechala to, že jsme se ptali pro koho jsou a řekli nám ať si je vysbíráme. Oni teda pro všechno šli a my na ně počkali. Po cestě ksme mluvili jen o skříňkách :D. Po asi 10 minutách (jinak tam čekám cca 30 minut) jel bus a já jako obvykle vystoupila jako první a bus jel dál :D.

Potom už to bylo jako vždy :D...

Paa S.

Fashion: Bow hair

26. ledna 2014 v 21:44 | S. |  Styl+móda
Ahojte,
omlouvám se, že jsem nepřídala, ale, však víte pololetí. Jen chci na začátek říct, že budete mít tento týden článek z víkendu. Byla jsem totiž u taťky :).

Tak a teď rovnou na to. Tento článek nebudu vysvětlovat já, ale obrázek. Pořádně to neumím, ale dneska jsem měla na hlavně :*..Je krásná tak doufám, že mi napíšete do komentů jestli se vám účes líbí nebo ne ;).Zkusíte?
Umíte?
Líbí?

Pá vaše S.

HAUL- Rosmmann, Teta

21. ledna 2014 v 21:02 | S. |  Styl+móda
Ahojte,
tak momentálně mám čas přidat článek tak jdu na to, ale než začnu s HAULEM chci vám oznámit, že mám twitter, kde se jmenuji S. Tak jako tady na blogu :-) . A je pro info píšu na tabletu, protože je pro mne zbytečné netbook. Tak a teď HAUL.

1. Lak na nehty Miss sporty- lak je odstín 455 ....Krásná zelená barva. Jen mně mrzí, že rychle zmizí mám ho druhý den na sobě a už se odloupává :(...Cena: 35 Kč.... viz.fotka


2. Balzám na rty Kiss care love- odstín je 04 carry bean nebo tak nějak. Blíží se pomalu k rtěnce a pěkně hydratuje :)....Cena: 30 kč...Viz. fotka


Téma týdne: Night

19. ledna 2014 v 22:10 | S. |  Téma týdne♥
Ahojte,
je za minutu 22 hodin a já píšu článek týdne super, že :D!?....Omlouvám se, že teď moc nepřidávám, ale jako každý čeká mně výzo a píšeme pořád samé písemky.

Téma je tedy noc a co si pod tímto představím já?!...

Noc je podle mého uvážení od 20:00...Nevím proč, ale prostě už když je třeba 19 hodin řeknu...Vždyť už je noc nikam nejdu :DD...Samozřejmně né vlétě to jsem ještě třeba u kámošky.

Většinou asi v noci chodím spát, protože nevím jak bych mohla vydržet být celou noc vzhůru. Ano přiznávám se jednou jsem to dokázala, ale, po obědě jsem usla a spala a spala :D...

Samozřejmně, ale né každý spí a myslím si, že nespí hlavně vysokoškolácí a závisláci na pc. Ti jsou většinou celou noc vzhůru buď kvůli učení, aby nepropadli nebo kvůli tomu, ať náhodou něco nepropásnou na internetu a ať nejsou pozadu.

No tak doufám, že jsem vám řekla něco srozumitelného a fakt se omlouvám jestli článek nedává smysl, ale jsem myšlenkami jinde...

Páá vaše S.

P.S. Pokusím se zítra přidat HAUL

First diary's- 14. 1. 2014

14. ledna 2014 v 21:28 | S. |  Kecy
Ahojte,
Dneskajsem v administraci tento týden poprvé a jak ak koukám téma týdne je Noc. Můžete čekat článek na toto téma.

No a dneska tu mám první deníček. Dneska jsem měla velmi aktivní den, tak rovnou začnem ;)...


Dneska mi den začal 6:25 aneb mým budíčkem při, kterém jsem za 3 minuty stejně zase usla :D. Po druhém probuzení bylo 6:55 a já musela vstávat, protože za 27 minut odcházím z domu. Tak jsem tedy vstala a šla do koupelny. Vyčistila jse si zuby, učesala se a udělala zbytek, protože jsem docela dost nachlazená :(. V 7:10 jsem :-) šla na snídani a měla jsem housku s nutelou (mňam). Po dojezení jsem začala jako obvykle lítat po baráku, protože jsem ústaičně něco neměla. Už je 7: 23 a já odcházím z domu. Na autobusové zastávce jsou jako obvykle už holky a tak si spolu začnem kecat.

Při příjezdu autobusu si zaplatím jízdné a sednu vedle další kamošky ze školy. U zastávky, která je samozřejmně blíž o asi 2 km než od té, kde nastupuju. Po cestě jdu sama, protože kámoška chodí někd vzadu a nestíhám se nachystat, když vzadu jdu taky.

Ve škole jsem asi 7:36 a ve třídě už je kámoška s kámoškou ze sedmičky. Rychle si jdu nachystat věci a kecáme spolu+se navzájem zkoušíme z Dějáku. Školní vyučování přeskočim z toho důvodu, že bychom zde byli týden.

Po škole jdu s kámoškou a ještě jednou kámoškou na zastávku, kde si vyčkáme jen půl hodiny. :D...

Příjdu domů svleču se, odnesu si aktovku do pokoje a jdu ještě do koupelny umýt si obličej a ruce. No a jde se na oběd. Na ten jsem měla karbenátky plněné sýrem s bramborama a kečupem.

No po obědě nachystám knihy a jedeme do knihovny :-) ... Jdu do knihovny si vypůjčit knihy a samozřejmně i nějaké vrátit. No a ještě před knihovnou jdu na místo, kde se mi bylo jrásně. Půjčovna lyžařského náčiní. V únoru totiž jedeme se školou na lyžák.

Když vyřídíme nejduležitější věci jdeme ještě pro lyžařské kalhoty+ svetr :*. Nebojte HAUL bude :D.

No a teď jsem jeli domů. Přijeli jsme cca 16:51... Babička mi udělala čaj a já se šla učit až do 19:38+ teď ještě opakuju

Nyní je 21:18 a já jdu dělat sklapočky. No toto byl tedy můj den..A jaký byl váš..?

Pá S.

P.S. Článek psán na tabletu
P.S.2. Zítra v menu bude co jsem si půjčila a možná budete mít recenzi

TAG: 11 faktů o mně

13. ledna 2014 v 5:15 | S. |  TAGy
Ahojte,
dneska je Pondělí a je nový týden a zároveň dneska jde hodně lidí do školy popř. už jsi tam byl, protože si to čteš po škole :D.

Btw...Zdravím Anettku a Káju ;)....

Asi tedy rovnou začnem a je to tedy 11 faktů o mně :).

1. Jsem sice v 6. třídě, ale už vím, kam půjdu na střední školu :).
2. S mou BFF se scházíme cca 2x za měsíc, protože od sebe bydlíme 75 km.
3. Náš třídní je bívalý ředitel.
4. Mám několik twittrů, ale nevím od nich buď heslo, e-mail nebo uživatelské jméno.
5. Musím mít po ruce minimálně jedno balení žvýkaček orbit!!.
6. Mám asi milión bločků, ale žádný nevyužívám pouze diář a, když potřebujeme do školy.
7. Můj mobil nosí dva kryty. Jeden je originální a už na něm byl a druhý je modrý a silikonový koupený z inťasu...
8. Chci se v dospělosti věnovat grafice. Navrhovat byty ap.
9. Miluju špagety.
10. Blog znám už 2 roky a půl
11. Miluju videa od Luucy009

Tak co máte něco společné?
Bavil vás tento článek a co si myslíte o tomto TAGu?...

Btw....TAGuji Anettword a ThemeKaja

Tak páá vaše S.

P.S. Ano určitě jsem si přivstala kvůli článku, abych ho mohla přidat v 5:15 ráno -_- :D

HAUL #2- 5. 1. 2014

11. ledna 2014 v 22:00 | S. |  Styl+móda
Ahojte (zdrávím Anettku a Káju!),
dneska tu máme HAUL z 5. 1. 2014...Ano opět HAUL, ale já nakupuji po málo věcech a častěji :-) . Byla jsem v Albertu a v Kaufu. Ano, takže žádná dekorativní kosmetika.

Začneme tedy s Albertem nebo spíš obchod s oblečením nad albertem. Mám tam úplně maxi prodejnu, která je super a vždy, když potřebuji něco na sebe jdu první tam.

1. sukně- Je černobílá...Spíše černá s bílými puntíky+černý pásek, ale ten jsem si sundala, protože jsem ho nesnesla nebo jak to popsat. Prostě mi to dřelo břicho. V Úterý jsem ji měla v divadle a byla super. Cena: 97kč


Tak teď se přeneseme do Kaufu. Každý ho asi zná nebo ne?! :0

2. Šampon proti lupům- Poslední dobou se mi strašně tvoří lupy nebo jak to nazvat. Už asi 14 dní jsem si ho chtěla koupit, ale hoplá vždy jsem ho zapoměla. Je od Èlsèvū a krásně voni. Dokonce už nemám, ani tolik lupů(jupí). Cena: 34 kč

Toť vše vaše S.

Special Wednesday: DIY-Tab for bookworms

8. ledna 2014 v 20:48 | S. |  DIY
Čuste,
dneska jsem si pro vás připravila specialitu (první článek v tomto týdnu :3). Rovnou řeknu to, že pokud čteš knihy určitě čti, až do konce ;). Ano dnes je to pro lidi, kteří čtou.

Nachystala jsem si pro vás DIY záložku do knihy...Kdo umí anglicky asi už to ví co?!?...Tak a teď už jdeme na návod ;)...(kdo by nevěděl DIY znamená vyrob si sám).Už v pozadí vidíte, že jsou záložky rohové. Dají se na roh a lépe se vám hledá stránka u, které jste skončili.

Asi tedy rovnou začneme a doufám, že vše pochopíte ;).

Pomůcky:Potřebujete: Barevné papíry, fixy nebo pastelky(voskovky, progresa), lepidlo, nůžky, tužku+pravítko a tvrdé papíry
Základ1. krok- Narýsujeme si na papír čtverec o velikosti 14x14 cm
2. krok- Čtverec si vystřihneme3. krok- Čtverec si do uhlopříčky přehneme a vytvoříme trojúhelník
4. krok- Trojúhelník přehneme ještě jednou, ale, tak, ať nám vyjde kosočtverec5. krok- Kosočtverec rozložíme zpátky do trojúhelníku a jednu špičku dáme směrem dolů
6. krok-
Nyní dokončíme základ záložky... Uděláme opět kosočtverec, ale horní rohy strčíme dovnitř. Nyní jsme dodělali základ záložky.

Grafická část
7. krok- Na tvrdý papír si předkreslíme obrázek, který budeme chtít na záložku přilepit
8. krok- Obrázek si vybarvíme popř. si dopíšeme nějaký ten text jako já :)
9. krok- Obrázek si vystřihneme10. krok- Obrázek, který jsme si vyrobili a vystřihli nalepíme na záložku

A je hotovo...No a, že to nebylo zase tak těžké :)?

Ahojte S.

P.S. Fotky jsou focené a upravené na tabletu ;)...


I do not like school!

5. ledna 2014 v 21:26 | S. |  Kecy
Ahojte,
odzítřka začínájí novinky na blogu 2014 :). Nemusí být všechny, ale třeba jen 1x deník a k tomu třeba jenom Styl+móda.

Jenže tento článek není zamřen na toto téma je zameřen na to, že už za 11 h a 49 m nám začíná vyučování (v naší škole začínáme za 5 min osm).Naše škola se, ale rozhodla, že nám první týden trošku zvólní. V úterý naštěstí jedeme do divadla :D. Ano máme to suprový, že?

Do školy úkoly nemáme, ale v Pátek píšeme z Přírodopisu -,-. Fakt jsem se to ještě neučila a zítra bych měla začít.


Pořád přemýšlím jestli jsme zítra zkoušení z AJ. Asi se po tomto článku půjdu slovíčka učit :D.
No ta škola je velmi hrozná :/.

Jen teď ještě nachvilku odběhnu od témata. Velmi děkuju za tolik komentářů za dnešek (5).Sice jsem byla na chatu a dávala odkaz, ale to snad nevadí ne??! :D....

Víte o tom, že nejhorší to mají lidi (děcka) co zítra píší testy a jsou zkoušení :(. Faakt vám to nepřeju, ale nedá se nic dělat.


Doufám, že díky mému novému diářku a slovníčku mně to bude víc bavit ta škola :).

Tak vám přeji hodně štěstí ve škole a těšte se....(Pokud to stihnu) budete mít HAUL. Ano opět.

Teď ještě dvě fotky:


Ta je velmi krásná, protože je jednoduchá.


Tak ta je fakt dobrá :D. Ta holka :D...Fakt nej a hrozně mně rozesmála :DD...


Páá vaše S.